Een leuke herfstactiviteit is het verven van een pompoen met puffy paint..lekker smeren mag!
Kinderen ontdekken de wereld onder andere met hun handen. Ze voelen dan of iets hard, zacht, koud, warm etc is. Materiaal als Puffy Paint heeft een een heerlijke zachte uitstraling. Het is door het scheerschuim een materiaal wat volume geeft aan een verfkleurtje. Dat ziet er leuk uit en het is ook extra aantrekkelijk om er lekker mee te mogen smeren!
Onderstaand is te zien hoe kinderen met zelfgemaakte Puffy Paint aan de slag gaan. Gemaakt bij de gastouderopvang van Ineke van der Linde.
Wat heb je nodig?
Hier een leuk filmpje om Puffy Paint te maken. Een beetje anders als het recept hier in het blog, maar ook zeker het proberen waard!
Filmpje is van:
Ryan & Marsha
Ben je op zoek naar meer Herfst ideetjes?
Klik dan hier voor een groot overzicht van superleuke ideetjes!
#puffypaint #pompoen #herfstactiviteit #sensomotorisch #zintuiglijk #zintuigenprikkelen #pumpkin #spelendleren #fijnemotoriek #sensory #creametkids
We hebben hier nog een paar leuke knutsels neergezet.